Diskusia

Milí priatelia, vitajte v tomto diskusnom fóre. Môžeme sa porozprávať o našich mačičkách, o tom, čo nás teší i smúti, ale aj o všeličom inom.

Helena

Diskusné fórum

citka

Dátum: 08.05.2015 | Vložil: natalia

Vcera mi umrela perzska macicka po 7 rokoch.chcela by som sa spytat co sa mohlo stat? Nasla som ju lezat z ust jej sla krv a sliny....mohla mať vnutorne krvacanie? Alebo to mohlo byt s inekcii proti ruji??

Re:citka

Dátum: 05.06.2015 | Vložil: e

fúhá
Ja by som skôr povedala že asi vnútorné krvácanie. :(

9 mesačná mačička a strava.

Dátum: 02.04.2015 | Vložil: Dara

Dobrý deň, naša 9 mesačná mačička, taký obyčajný najdúšik žije s nami v byte a akosi jej prestalo chutiť varené mäso. Začali jej chutiť len kapsičky, konzervy a granulky. Chcem sa spýtať, či je normálne, aby stále jedla len kapsičky a konzervy, a čo by ste mi poradili, čo majú mačičky radi, aké dobroty.Ďakujem za odpoveď.

Re:9 mesačná mačička a strava.

Dátum: 03.04.2015 | Vložil: e

Dobrý deň. Je to v poriatku, ak mačička papá iba granulky. Ale v niektorých granuliach su aj obilniny a tie mačky nemôžu. Podľa mojich skúseností, sú ešte pre mačičky dobré také kuracie mačacie tičinky, ale iba ako maškrtky, raz za dva dni a tak podobne. Majú ich normálne v zvieracích obchodoch.

Re:Re:9 mesačná mačička a strava.

Dátum: 14.04.2015 | Vložil: Tomi

naše majú asi rok mačka tá od začiatku žere iba viskas, friskas a podobný "luxus" najnovšie sme zistili, že jej chutí sušené mäso. kocúr žral aj konzervy, ale od kedy zystil, že mačka dostáva iba viskas bo ine necela, tak je už aj on iba viskas a pod. proste "sáčkové žrádlo"...inak granule a kadejaké maškrty a plnené vankúšiky a tak napr. teraz mali obdobie že mäso žrali iba sušené a granule teda to žrala mačka. a kocúr iba granule... keby tak chceli žrať konzervy. =D výnimočne dostanú aj niake tie odrezky surového mäsa.

Inak vydeli ste už kocúra ktorý žral kapustu(keď bola varená s mäsom), čokoládu, keksíky napr horalku či siestu...dokonca aj bebe, alebo dokonca sóju =D

Re:9 mesačná mačička a strava.

Dátum: 14.04.2015 | Vložil: Tomi

Prípadne občas im dám olivi, ale toho im netreba dávať vela ;) a bolo by dobre aby mali v byte v nejakom kvetináči ale len v malej miske zasadenú trávu a pýr-či jak sa to volá(jak tráva, ale rastie to na takých steblách(stonkách).

darujem dve macicky

Dátum: 27.03.2015 | Vložil: Jana

Ahojte, darujem dve macicky dospele, 8rocne z dovodu velmi silnej alergie. Su to macky europske, jedna je potomok britskej modrej a otca neznameho a druha poulicka, ktoru sme zachranili. U nas doma to zacina byt neunosne. v pripade zaujmu darujem celu vybavu. Hladam im milujuci domov. Trnava. Dakujem J

Maznáčik - Sphynx

Dátum: 21.03.2015 | Vložil: Zuzana

Sphynx- toto plemeno sa mi páči už dlho, no až pred pár mesiacmi som začala rozmýšľať nad tým, že by bola novým členom našej rodiny. Chcela som sa spýtať na skúsenosti a tak. Nepotrebujem neviem ako šľachtenú, išlo by len o domáceho miláčika, čiže tam sa už potom jedná aj so skúsenosťami s kúpou/ adopciou :) budem vďačná za vaše rady :))

mačiatka

Dátum: 18.02.2015 | Vložil: Richard

dobry den moja mačka žije v byte ale nechcem ju dat sterilizovat a chcem aby mala mačiatka.Ale ako to mám docieliť zobrať ju ku kocúrovi alebo.... prosím poradte čo mám robiť :)

Re:mačiatka

Dátum: 16.03.2015 | Vložil: é?

Nooo...! Najprv by ste mali dať mačičku ku kocúrovi, a potom už len vydržať kým zistíte, že bude mať mačiatka. Ale možno si mačka z kocúrom "nesadne", a možno to nevíjde hneď na prvý krát.
Hlavne sa dobre starajte o (budúce! mačiatka,
a držím palce...
:)

<< 27 | 28 | 29 | 30 | 31 >>

Pridať nový príspevok