Diskusia

Milí priatelia, vitajte v tomto diskusnom fóre. Môžeme sa porozprávať o našich mačičkách, o tom, čo nás teší i smúti, ale aj o všeličom inom.

Helena

Diskusné fórum

prepáčte

Dátum: 19.01.2015 | Vložil:

Vasa stranka je super ale ankety by tu este mohli byt.

Re:Stranka o mackach

Dátum: 16.01.2015 | Vložil: ja

Nejako sa mi ta stranka neda otvorit.
Da sa na tej stranke aj volne pisat nieco do diskusie bez toho abi som tam bola prihlasena?

Dátum: 09.01.2015 | Vložil: Emka

Ja velmi lubim macicki. Macki su uzasne stvorenia.

KASTRACIA

Dátum: 09.01.2015 | Vložil: Emka

Dobriden.
Mam jeden a pol rocneho kocurika, a chcela bi som ho dat vikastrovat. Ale neviem, kolko to priblizne bude stat a ci mam zarucene ze moj kocurik bude po zakroku v poriatku.
Uz som sa na vseliakich strankach pitala ale vsetci mi but neodpovedali alebo mi iba povedali ze vsetko mi visvetli veterinar.
Dakujem.

nasa macicka sa pocikava mimo zachodik

Dátum: 25.12.2014 | Vložil: diana

Dobry den, moja pol rocna macicka sa uz 5x pocikala mimo zachodik, chcem sa opytat,ci neviete kde by mohol byt problem? Dakujem.

Re:nasa macicka sa pocikava mimo zachodik

Dátum: 26.12.2014 | Vložil:

Neviem z coho to moze bit ale mozno ju nieco boli a mozno bi sa mala dat sterilizovat.
Urcite sa musite poradit z veterinarom.

Re:Re:nasa macicka sa pocikava mimo zachodik

Dátum: 03.01.2015 | Vložil:

Dakujem za tip, pojdeme k lekarovi a uvidime co na to povie

Re:Re:Re:nasa macicka sa pocikava mimo zachodik

Dátum: 07.01.2015 | Vložil: Emka

Som rada, ze som vam aspon trochu pomohla. Ako sa volá vasa malá macicka?
Ja mám kocúrika Čárliho. Mám velmi rada macicky.
Dovidenia. Drzim vam palce. Potom napiste, ako sa macicka ma a ako je na tom.

Dátum: 11.12.2014 | Vložil: Emka

Vďaka,vďaka,vďaka

Dátum: 04.12.2014 | Vložil: František

Odpusťte,že vo Vašom mačičkovom portály,by som sa chcel poďakovať pani doktorke Miklošovičovej Bibiánky,jej zlaté ručičky vzkriesili život môjho psíka,zachránila nezachrániteľné,ťažkou operáciou oživila Dorku. Teraz je Dorunka plná života,len a len vďaka pani doktorke.Nedá sa na pani doktorku zabudnúť,na ňu, jej neuveriteľnú zodpovednosť a odbornú kvalitu,a tiež na tie ťažké chvíľe,keď Dorka bola už takmer po hranici života.Pani doktorka to dokázala,Dorka žije a má radosť zo života,má veľkého kamaráta maiského kocúrika Murka.Zo srdca pani doktorke Miklošovičovej Bibiánke z pezinskej zvieratkovej kliniky,miliónkrát s Dorku ďakujeme.František

<< 28 | 29 | 30 | 31 | 32 >>

Pridať nový príspevok