Diskusia

Milí priatelia, vitajte v tomto diskusnom fóre. Môžeme sa porozprávať o našich mačičkách, o tom, čo nás teší i smúti, ale aj o všeličom inom.

Helena

Diskusné fórum

Re:Škrabadlo pre mačiatko

Dátum: 16.01.2014 | Vložil: Simona

Dobrý deň,
sisalové lano pozrite na Bazos.sk https://zvierata.bazos.sk/?hledat=Kvalitne+sisalove&hlokalita=&iddel=1
Mačičku odnaučíte tak,že ju proste dnu nepustíte a ona po čase zistí,že nemá význam to robiť =) Samozrejme,nebude to zo dňa na deň. =) Alebo je tu ešte jedna možnosť..Napustite si vodu do rozprašovača,a keď bude škriabať,otvorte a trošku ju ošpliechajte. =)

Re:Re:Škrabadlo pre mačiatko

Dátum: 17.01.2015 | Vložil: emka

Dobrý deň.
Ten rozprašovač z vodou je veľmi dobrý nápat. Aj my to tak robíme.

zachranene maciatko hlada domov

Dátum: 28.10.2013 | Vložil: peter

dobry den, radi by sme podarovali macicku (len do dobrych ruk), macicku sme nasli pri rusnej ulici vo velmi zlom stave ked uz doklepavala z posledneho,macicka sa uz pozbierala zachranili sme ju ale zial si ju nemozeme nechat mame uz jednu macicku ktora sa s inymi zvieratami moc neznesie, zachranena macicka ma velmi dobru povahu je velmi vdacna nekonfliktna spolocenska bolo by vhodne si ju zobrat bud do bytu alebo aspon na prvu zimu do vnutra lebo je este velmi drobna a potrebuje sa zotavit

lokalita-bratislava
mob: 0903 949 101

maciatko

Dátum: 14.08.2013 | Vložil: Veronika84

mozno je to marne, ale snazim sa nasej malej micke najst domov ...vsade mozne som pisala ..tak skusam aj tu :) je to macicka, viacfarebna, ma 3 mesiace. bola by som rada keby si ju niekto vzal...nechcem ju supnut do utulku :/

Zachránili mi život.

Dátum: 28.04.2013 | Vložil: Dorka z Dubovej

Moji ľudskí priatelia,s ktorými žijem na mňe zbadali,že niečo nieje so mnou zdravotne v poriadku.Po jedenástich odrobených rokov,strážim im dom a záhradu ako len najlepšie viem i zabávam ich svojimi kúskami,viem hrať naháňačku,viem čo je robiť nemecký guľomet,viem sa potápať bez dýchacieho prístroja,ale to som robila za mlada,viem i lekársku pomoc poskytnúť svojim jazykom najmä dizinfikovať,tak som po rokoch dostala,však viete tie ženské veci.No keď som dlho krvácala,moji ľudskí priatelia neváhali a ihneď so mnou utekali do Pezinka na Drobiševu ulici.Poviem hafknem Vám,mala som život na vlásku,vyoperácia maternice prišla v poslednej chvíľi.To čo z nej mi vybrala pani doktorka pani Miklošovičová Bibiánka so svojim záchranným tímom,to bola hrôza.Nebyť pani doktorky,ktorá bez váhania s veľkými rizikami jej rozhodnutia ihneď ma operovať,tak už by som nebola medzi živými.Teraz už sa zotavujem.Pani doktorka ma dokonca navštívila i doma.Patrí jej a jej tímu zlatá medaila uznania za všetko, za jej neuveriteľné úsilie pomôcť mi žiť a ja Žijem.Veľká vďaka pani doktorka,za život Vám vďačí z Dubovej Dorka.

Re:Zachránili mi život.

Dátum: 28.07.2013 | Vložil: ahojko

Je to niečo krásne zachrániť život.

Stranka o mackach

Dátum: 05.04.2013 | Vložil: Lejla Felis

Zdravím, rada by som Vás pozvala na stránku
https://foto-lejlafelis.webnode.sk/
Nájdete tam :
obrázky mačiek
Rady mačkám
Vtipne o mačkách
Ochrana zvierat
O mne
E-shopy-Pre milovníkov zvierat
E-shopy-pre mačky

Re:Stranka o mackach

Dátum: 24.04.2013 | Vložil: Helena

ďakujem za pozvanie - pekná stránka:-)

Re:Stranka o mackach

Dátum: 11.01.2015 | Vložil: ja

Nejako sa mi ta stranka neda otvorit.
Da sa na tej stranke aj volne pisat nieco do diskusie bez toho abi som tam bola prihlasena?

Macka

Dátum: 23.02.2013 | Vložil: Pavol

Milujem macky :)

<< 29 | 30 | 31 | 32 | 33 >>

Pridať nový príspevok