Mačka tajčistka

13.07.2011 17:53

Vraví sa, že mačky sú energetické zvieratá. Myslí sa tým to, že vnímajú energie okolo seba a dokonca ich aj odovzdávať okoliu. Milovníci mačiek vedia presne, o čom hovorím.

O mačkách sa hovorí, že vyhľadávajú miesta energeticky nevhodné, tzv. patogénne zóny. Možno áno, možno nie. Osobne si myslím, že mačke je to jedno. Zas na druhú stranu verím, že vnímajú veľmi citlivo, ak sa okolo nich niečo deje. Majú tiež veľmi radi blízkosť svojho človeka. Tu sa vynára otázka "patogénnosti" samotného človeka. Hej veru, mačka nám vidí až do žalúdka. Ak sa jej nepáčime, máme smolu.

Ale preč od tohto filozofovania. Nedávno som bola na sústredení tajči. Mám tieto akcie rada. Cvičí sa vonku a cítiť ako energie prúdia inak ako v telocvični - intenzívnejšie.Počas všetkých cvičení sme mali malého spoločníka. Mladý kocúrik tradične prúžkovaný sa vyhrieval v našej blízkosti. Obtieral sa o nohy, naťahoval hlavičku k rukám a tváril sa maximálne blaženo.

Vždy, keď sme nastúpili k cvičeniu, vynoril sa z kríkov aj on. Tu ho máme na fotkách.

A aby sme mali jasno, že vo svojom revíre je pánom, ukázal nám ako bonus svoje lovecké umenie. Nuž myška mala smolu. Okrem lovca kocúra, bola dobrou lovkyňou aj Katka, ktorá bola s fotoaparátom akurát v správnom čase na správnom mieste.

Kliknutím na obrázok sa otvorí fotogaléria s ďalšími fotografiami.